Zespół

721

Monika Polak

wokal

Absolwentka amerykanistyki. Umiejętności wokalne rozwijała w jednej z krakowskich szkół muzycznych. Pod kierunkiem wybitnych polskich i zagranicznych wokalistów–pedagogów, doskonaliła warsztat technikami SLS oraz MIX. Miłośniczka czarnej muzyki. Uczestniczka V edycji The Voice Of Poland ZOBACZ MONIKĘ W THE VOICE. Współpracuje z licznymi składami muzycznymi, poruszając się w stylistykach funky-pop-jazz.

Wojciech Zwierniak

instrumenty klawiszowe, saksofon, klarnet, wokal

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Występował w Polsce, Niemczech, Holandii, na Ukrainie, Węgrzech i we Włoszech. Wraz z kwartetem Saxpasja został zwycięzcą międzynarodowego konkursu jazzowego Złota Tarka 2010. Występował na takich festiwalach jak Debiuty 2008 ZOBACZ ALKALINE W DEBIUTACH, Zakopiańska Wiosna Jazzowa, Jazz Bez, Jazz Nad Nilem, Jazz Baszta, RockAutostrada, GoRock, Wake Up And Live, Rock In Mińsk, Przebojem Na Antenę. Ma za sobą liczne występy radiowe i telewizyjne z grupą Skafander.

Kuba Nieć

gitara elektryczna

Absolwent architektury wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pasję gry na gitarze rozwija od 10. roku życia, czynnie udzielając się w małopolskim środowisku muzycznym. Laureat wielu konkursów gitarowych. Obecnie zaangażowany w zespoły Lachersi oraz BleBle ZOBACZ BLEBLE W RADIO KRAKÓW, dawniej członek grupy Inside. Indywidualista, marzyciel, esteta. Zainteresowania: muzyka, architektura, design, malarstwo, grafika, street art.

Maciej Nieć

gitara basowa, wokal

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Współtwórca folkrockowego zespołu Lachersi (finaliści V edycji Must Be The Music) ZOBACZ LARECHSÓW W MUST BE THE MUSIC. Współpracował z Kapelą Pieczarki, sądecką formacją BleBle, zespołem dziecięcym Promyczki Dobra i wieloma innymi składami. W 2008 roku wystąpił w konkursie Debiuty jako basista zespołu Alkaline. Ma za sobą wiele nagrań studyjnych oraz występów w programach telewizyjnych takich jak Kawa czy herbata, WOŚP.

Radosław Kuliś

perkusja, wokal

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Występował z wykonawcami takimi jak Mieczysław Szcześniak, Antonina Krzysztoń, Beata Bednarz, Ewa Uryga, Jorgos Skolias, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, zespół Krywań. Koncertował na Ukrainie, Słowacji, Węgrzech, w Czechach, Niemczech, Danii, Rosji i we Włoszech. Uczestniczył w prezentacjach na Międzynarodowych Targach EXPO 2000 oraz obchodach Jubileuszu 2000 w Rzymie. Z zespołem Alkaline wystąpił w opolskich Debiutach w 2008 roku. Obecnie współpracuje z klezmerskim zespołem Jarmuła Band folkową grupą Rzoz i dziecięcym chórem Promyczki Dobra. Uczestniczył w wielu produkcjach płytowych oraz programach telewizyjnych takich jak Kawa Czy Herbata, Między Niebem A Ziemią, Od Przedszkola Do Opola, Szansa Na Sukces. Wraz z zespołem El Saffron został finalistą VI edycji Must Be The Music ZOBACZ EL SAFFRON W MUST BE THE MUSIC i wystąpił na prestiżowym XIII Festival de Música Sefardí de Córdoba w Hiszpanii.