NASZ ZESPÓŁ

Monika Polak

wokal, konferansjerka

Absolwentka studiów amerykanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zawodu i pasji wokalistka, autorka tekstów i muzyki, od lat aktywna na scenie muzycznej. Ma na swoim koncie udział w telewizyjnych talent shows The Voice of Poland oraz Mam Talent. Wielokrotna uczestniczka warsztatów wokalnych, chórzystka. Pracę nad rozwojem głosu rozpoczęła w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Przez następne lata doskonaliła warsztat technikami SLS oraz MIX poprzez indywidualne szkolenia z wybitnymi polskimi i zagranicznymi pedagogami (wśród nich m.in. Dean Kaelin – trener wokalny takich sław jak Michael Jackson czy Stevie Wonder). Obecnie jej zainteresowania ukierunkowane są w stronę klasycznych technik wokalnych w zastosowaniu rozrywkowym.

Wojciech Zwierniak

instrumenty klawiszowe i dęte, wokal, konferansjerka

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Występował w Polsce, Niemczech, Holandii, na Ukrainie, Węgrzech i we Włoszech. Wraz z kwartetem Saxpasja został zwycięzcą międzynarodowego konkursu jazzowego Złota Tarka 2010. Występował na takich festiwalach jak Debiuty 2008, Zakopiańska Wiosna Jazzowa, Jazz Bez, Jazz Nad Nilem, Jazz Baszta, RockAutostrada, GoRock, Wake Up And Live, Rock In Mińsk, Przebojem Na Antenę. Ma za sobą liczne występy radiowe i telewizyjne z grupą Skafander. Od paru lat dyrygent Młodzieżowej Orkiestry z Baczkowa.

Kuba Nieć

gitara elektryczna i akustyczna

Absolwent architektury wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pasję gry na gitarze rozwija od 10. roku życia, czynnie udzielając się w małopolskim środowisku muzycznym. Laureat wielu konkursów gitarowych. Obecnie zaangażowany w zespoły Lachersi oraz BleBle, dawniej członek grupy Inside. Indywidualista, marzyciel, esteta. Zainteresowania: muzyka, architektura, design, malarstwo, grafika, street art.

Maciej Nieć

gitara basowa, instrumenty klawiszowe, wokal

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Współtwórca folkrockowego zespołu Lachersi (finaliści V edycji Must Be The Music). Współpracował z Kapelą Pieczarki, sądecką formacją BleBle, zespołem dziecięcym Promyczki Dobra i wieloma innymi składami. W 2008 roku wystąpił w konkursie Debiuty jako basista zespołu Alkaline. Ma za sobą wiele nagrań studyjnych oraz występów w programach telewizyjnych takich jak Kawa czy herbata, WOŚP.

Radosław Kuliś

perkusja, perkusjonalia, wokal

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Występował z wykonawcami takimi jak Mieczysław Szcześniak, Antonina Krzysztoń, Beata Bednarz, Ewa Uryga, Jorgos Skolias, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, zespół Krywań. Koncertował na Ukrainie, Słowacji, Węgrzech, w Czechach, Niemczech, Danii, Rosji i we Włoszech. Uczestniczył w prezentacjach na Międzynarodowych Targach EXPO 2000 oraz obchodach Jubileuszu 2000 w Rzymie. Z zespołem Alkaline wystąpił w opolskich Debiutach w 2008 roku. Obecnie współpracuje z klezmerskim zespołem Jarmuła Band folkową grupą Rzoz i dziecięcym chórem Promyczki Dobra. Uczestniczył w wielu produkcjach płytowych oraz programach telewizyjnych takich jak Kawa Czy Herbata, Między Niebem A Ziemią, Od Przedszkola Do Opola, Szansa Na Sukces. Wraz z zespołem El Saffron został finalistą VI edycji Must Be The Music i wystąpił na prestiżowym XIII Festival de Música Sefardí de Córdoba w Hiszpanii.