ZESPÓŁ I DJ NA WESELE

KOSZT USŁUGI
Koszt ustalany jest indywidualnie i jest zależny od wybranej opcji składu zespołu oraz lokalizacji imprezy (ceny podajemy z wyliczonym już transportem).
CZAS USŁUGI
Zespół gra do godziny 1:00, a DJ gra od 1:00 do 5:00.
W przypadku imprezy dwudniowej poprawiny gramy naprzemiennie z DJ-em w 30-minutowych setach, od czasu rozpoczęcia poprawin do godziny 22:00.
SKŁAD ZESPOŁU
Do wyboru są dwie opcje składu zespołu: 5-osobowy lub poszerzony o sekcję dętą (skład do 8-osób). Do tego należy doliczyć DJ-a.
ZESPÓŁ I DJ
DJ jest w 'pakiecie' z zespołem. W chwili zakończenia obsługi muzycznej zespołu o godzinie 1:00, DJ jest już zainstalowany ze sprzętem i od razu rozpoczyna swoją pracę, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o jakikolwiek dyskomfort spowodowany zamianą zespołu na DJ-a. W dniu poprawin zespół i DJ grają naprzemiennie od samego początku imprezy do godziny 22:00.
Na każde 60 minut trwania imprezy jeden blok muzyczny trwa około 40 minut, przerwa trwa około 20 minut. Przerwy na posiłki i atrakcje weselne mogą być trochę dłuższe, są zależne od organizowanych atrakcji oraz pracy obsługi kuchni. Ilość bloków muzycznych oraz czas ich trwania jest elastyczny, dopasowany do bieżącej sytuacji na parkiecie.
W dniu poprawin zespół i DJ grają naprzemiennie od samego początku imprezy do godziny 22:00, w blokach muzycznych trwających 30 minut muzyki granej przez zespół i 30 minut muzyki serwowanej przez DJ-a, z przerwami na posiłki i ewentualne atrakcje.
ZESPÓŁ I DJ + SEKCJA DĘTA
Skład zespołu zostaje poszerzony o sekcję dętą (dodatkowe instrumenty: puzon i trąbka). Czas pracy zespołu/DJ-a i pozostałe warunki pozostają bez zmian.
REPERTUAR
Nasze występy są realizowane w oparciu o bogaty repertuar coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce – tak, aby każdy mógł odnaleźć w nim coś dla siebie. Posiadamy również szeroki repertuar standardów jazzowych oraz utworów biesiadnych. Na życzenie możemy wykonać kilka najbardziej znanych pozycji disco polo, jednak nie jesteśmy mistrzami tego gatunku i nie dominuje on w naszym repertuarze. Wszelkiego rodzaju muzyczne życzenia w tej kwestii spełni nasz DJ..
Na specjalne życzenie istnieje możliwość poszerzenia naszego repertuaru o 2-3 pozycje, które się w nim nie znajdują (np. utwór na pierwszy taniec, dedykacja muzyczna dla rodziców, czy bez okazji). Możemy je również odtworzyć z nośnika pendrive (mp3/wav, wystarczy dostarczyć nam w dniu imprezy lub wcześniej). ​
zobacz nasz repertuar
MUZYKA W PRZERWACH
W trakcie przerw istnieje możliwość odtwarzania muzyki mechanicznej – spokojnej w tle lub bardziej energetycznej do tańca. Playlista może zostać uprzednio przygotowana przez zespół lub może być też dostarczona nam na nośniku pendrive w dniu imprezy .
W trakcie poprawin zespół i DJ grają naprzemiennie 30-minutowe sety, bez przerw pomiędzy setami (poza przerwami na posiłki i ewentualne atrakcje).
KONFERANSJERKA
Oprócz oprawy muzycznej zapewniamy również stosowne poprowadzenie imprezy – w razie potrzeby również w języku angielskim. Polega ono na utrzymywaniu stałego kontaktu z uczestnikami imprezy, zachęcaniu ich do tańca oraz objaśnianiu bieżącej sytuacji na imprezie.
DJ tak samo utrzymuje stały kontakt z bawiącymi się gośćmi oraz może poprowadzić atrakcje weselne.
ZABAWY WESELNE
Na życzenie organizujemy dodatkowe atrakcje takie jak oczepiny, podziękowania dla rodziców, zabawy integracyjne (w języku angielskim również). Konkurencje mogą zostać przeprowadzone w jednym bloku lub mogą zostać rozłożone na czas trwania imprezy – możemy w tej kwestii zdać się na własne doświadczenie lub dostosować się do preferencji Pary Młodej oraz atmosfery panującej na parkiecie. Zabawy można wybrać z naszej listy lub można zaproponować 1-2 zabawy według własnego pomysłu (zatwierdzone uprzednio przez zespół) – za przygotowanie ewentualnych potrzebnych gadżetów odpowiada wtedy Para Młoda.
Jeśli jest taka potrzeba, DJ również może poprowadzić dla Państwa konkurencje weselne.
zobacz listę zabaw
Wciąż masz pytania? Zajrzyj do działu najczęściej zadawanych pytań
NASI PARTNERZY