ZESPÓŁ I DJ NA WESELE

OFERTA WESELA

SKŁAD ZESPOŁU

DO WYBORU JEDNA Z DWÓCH OPCJI
SKŁAD PODSTAWOWY (5 muzyków)
– wokal prowadzący żeński
– wokale wspomagające męskie
– klawisze
– saksofon
– gitara elektryczna
– gitara basowa
– perkusja

SKŁAD ROZSZERZONY (z sekcją dętą 7-8 muzyków)
do składu podstawowego dochodzą puzon oraz trąbka

DJ jest zawsze dodatkową osobą w pakiecie, niezależnie od wybranej opcji zespołu.

KOSZT UŁUGI

Ustalany jest indywidualnie – zależny od wybranej opcji składu zespołu oraz lokalizacji imprezy. W cenie zawieramy koszt transportu oraz nagłośnienia i oświetlenia.

CZAS USŁUGI

IIMPREZA JEDNODNIOWA
– zespół gra do godz. 1:00
– od 1:00 do 5:00 gra DJ
– 40-minutowe bloki muzyczne oddzielone ok. 20-minutowymi przerwami (przerwy na posiłki dłuższe)

IMPREZA DWUDNIOWA
– w poprawiny zespół i DJ grają naprzemiennie od początku poprawin do godz. 22:00
– 30-minutowe bloki muzyczne (łącznie 60 minut muzyki) oddzielone ok. 20-minutowymi przerwami (przerwy na posiłki dłuższe)

REPERTUAR

Nasze występy są realizowane w oparciu o bogaty repertuar coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce – tak, aby każdy mógł odnaleźć w nim coś dla siebie. Posiadamy również szeroki repertuar standardów jazzowych oraz utworów biesiadnych. Na życzenie możemy wykonać kilka najbardziej znanych pozycji disco polo, jednak nie jesteśmy mistrzami tego gatunku i nie dominuje on w naszym repertuarze. Wszelkiego rodzaju muzyczne życzenia w tej kwestii spełni nasz DJ. Istnieje możliwość poszerzenia naszego repertuaru o 2-3 pozycje, które się w nim nie znajdują (np. utwór na pierwszy taniec, dedykacja muzyczna dla rodziców, czy bez okazji). Możemy je również odtworzyć (mp3/wav, wystarczy dostarczyć nam w dniu imprezy lub wcześniej). ​

MUZYKA W PRZERWACH

W trakcie przerw istnieje możliwość odtwarzania muzyki mechanicznej – spokojnej w tle lub bardziej energetycznej do tańca. Playlista może zostać uprzednio przygotowana przez zespół lub klienta (mp3/wav, wystarczy dostarczyć nam w dniu imprezy lub wcześniej). ​

KONFERANSJERKA

Oprócz oprawy muzycznej zapewniamy również stosowne poprowadzenie imprezy (🇬🇧 również). Polega ono na utrzymywaniu stałego kontaktu z uczestnikami imprezy, zachęcaniu ich do tańca oraz objaśnianiu bieżącej sytuacji na imprezie.

ZABAWY WESELNE

Na życzenie organizujemy dodatkowe atrakcje takie jak oczepiny, podziękowania dla rodziców, zabawy integracyjne.
Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Sprawdź opinie o nas na

EKG Music Band zespół na wesele PODBIJA SERCA MUZYKĄ!