Zespół coverowy – Kraków, Warszawa, cała Polska!

kim jesteśmy

EKG Music Band to w pełni profesjonalny zespół coverowy pochodzący z Krakowa i okolic, działający na rynku muzycznym od 2008 roku. Projekt tworzą zawodowi muzycy posiadający wieloletnie doświadczenie sceniczne i medialne, mający na swoim koncie wiele prestiżowych występów zarówno w Polsce, jak i zagranicą, oraz współpracę z wybitnymi postaciami światowych scen muzycznych.To utalentowani muzycy, którzy grają nie tylko w miastach, takich jak Kraków czy Warszawa, ale również wielu innych miejscach. Zaproś ich na swoją imprezę!

MUZYKA COVEROWA W WARSZAWIE

i nie tylko!

Zespół coverowy EKG Music Band uświetnia różnego rodzaju imprezy taneczne i okazjonalne, organizowane zarówno przez klientów prywatnych, jak i firmy, czy instytucje publiczne.To doskonały wybór nie tylko na imprezę firmową, ale również koncert, przyjęcie okolicznościowe, event kulturalny, czy inne wydarzenie, któremu towarzyszy muzyka – niezależnie od regionu: Warszawa, Kraków, Tarnów, Elbląg, czy inne okolice – usługi oferowane są na terenie całego kraju. Siedziba zespołu znajduje się w Bochni (Małopolska).

ELASTYCZNA OFERTA I ZRÓŻNICOWANY REPERTUAR

Podstawą występów realizowanych przez nasz zespół muzyczny jest muzyka coverowa wykonywana przez pięcioro muzyków, prezentowana na najwyższym poziomie i całkowicie na żywo. Dla osób gustujących w bardziej urozmaiconych i rozbudowanych brzmieniach zespół przygotował także ekskluzywną i awangardową w branży ofertę współpracy z profesjonalnym DJ-em oraz zawodową sekcją dętą.
Atutem wyróżniającym nas spośród innych zespołów coverowych jest przede wszystkim elastyczność, dlatego też program występów może równie dobrze przybrać charakter tematyczny, jak i może on zostać oparty na doborze utworów o różnorodnej stylistyce – nawet najbardziej wymagający repertuar wykonywany jest z największą dbałością o utrzymywanie wiernego oryginałom brzmienia.
Możliwe jest to nie tylko dzięki umiejętnościom oraz doświadczeniu zdobywanym przez lata kształcenia muzycznego i pracy scenicznej, ale również dzięki profesjonalnemu zapleczu sprzętowemu, które stanowi gwarancję, że każda impreza z zespołem EKG Music Band zyska charakter niezapomnianego wydarzenia dźwiękowo-wizualnego.

NASZ ZESPÓŁ COVEROWY GWARANTUJE

• muzykę wykonywaną w pełni na żywo, w oryginalnych aranżacjach
• wysoki poziom wykonawczy i profesjonalne brzmienie
• szeroki i elastyczny repertuar, dostosowywany do preferencji Klienta
• obsługę konferansjerską
• indywidualne podejście do każdego występu
• nienaganną kulturę osobistą muzyków
• otwartość na współpracę z Klientem i Uczestnikami imprezy
• profesjonalne i niezawodne zaplecze sprzętowe
• współpracę z profesjonalnymi muzykami i DJ-ami

EKG MUSIC BAND JAKO FIRMA GODNA ZAUFANIA