POLSKI WINTYDŻ SHOW

JEDYNE TAKIE LIVE SHOW W POLSCE
Polski big bit i polska muzyka popularna lat '60
Przeboje, które kochają pokolenia!
ośmioro muzyków na jednej scenie, klasyczne wintydżowe brzmienie, oldschoolowy look sceniczny, 100% live
POLSKI WINTYDŻ SHOW PROMO
Odtwórz wideo
PROGRAM WYSTĘPU
Bankiet, impreza w plenerze, czy koncert w trakcie wesela? gwarantujemy, że urozmaicimy Twoje wydarzenie i rozgrzejemy do zabawy każdego!
Oferta skierowana jest do każdego, kto poszukuje nietuzinkowego muzycznego show. To nie jest kolejne 'tribute to...'! W naszym różnorodnym repertuarze znajdziesz wszystkie największe polskie hity epoki PRL-u! Na naszej liście znajdują się tylko największe przeboje największych polskich artystów tamtego pokolenia, takich jak Ada Rusowicz, Niebiesko-Czarni, Czerwono-Czarni, Halina Frąckowiak, Tajfuny, Polanie, Karin Stanek, Kasia Sobczyk, Helena Majdaniec, Krzysztof Klenczon, Seweryn Krajewski.
GRAMY W SKŁADZIE 8-OSOBOWYM: główny wokal żeński oraz męskie wokale wspomagające, saksofon, trąbka, puzon, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja.
Czas trwania występu: 1 godzina
Koszt występu: ustalany indywidualnie (ceny podajemy z wyliczonym już transportem)
Umowa finalizowana wystawieniem faktury.
Posługujemy się profesjonalnym instrumentarium oraz nagłośnieniem i oświetleniem światowych marek. Nasz sprzęt jest w stanie obsłużyć imprezy do 200 uczestników. W przypadku większych imprez nagłośnienie i oświetlenie zapewnia organizator.
zobacz nasz rider