POLSKI WINTYDŻ SHOW

JEDYNE TAKIE LIVE SHOW
W POLSCE!

POLSKI BIGBIT
I MUZYKA POPULARNA LAT '60

muzyczna podróż z przebojami, które łączą pokolenia!

• ośmioro muzyków na jednej scenie • klasyczne wintydżowe brzmienie • oldschoolowy look sceniczny • 100% live

Play Video
Play Video

HEJ, DZIEWCZYNO, HEJ
(pełna wersja utworu)

POLSKI WINTYDŻ SHOW (sesja zdjęciowa)

NASZA OFERTA

bankiet, impreza w plenerze, czy koncert w trakcie wesela? gwarantujemy, że urozmaicimy Twoje wydarzenie i rozgrzejemy do zabawy każdego!

Oferta skierowana jest do każdego, kto poszukuje nietuzinkowego muzycznego show. To nie jest kolejne tribute to The Beatles, Czerwone Gitary, czy Alibabki! W naszym różnorodnym repertuarze znajdziesz wszystkie największe polskie hity epoki PRL-u !

czas trwania występu

1 godzina

koszt występu

ustalany indywidualnie (ceny podajemy z wliczonym już transportem)

Posługujemy się profesjonalnym instrumentarium oraz nagłośnieniem i oświetleniem światowych marek. Nasz sprzęt jest w stanie obsłużyć imprezy do 200 uczestników. W przypadku większych imprez nagłośnienie i oświetlenie zapewnia organizator.

PROGRAM WYSTĘPÓW

GRAMY w składzie 8-osobowym

główny wokal żeński oraz męskie wokale wspomagające, saksofon, trąbka, puzon, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja

REPERTUAR

Na naszej liście znajdują się tylko największe przeboje największych polskich artystów tamtego pokolenia, takich jak Ada Rusowicz, Niebiesko-Czarni, Czerwono-Czarni, Halina Frąckowiak, Tajfuny, Polanie, Karin Stanek, Kasia Sobczyk, Helena Majdaniec, Krzysztof Klenczon, Seweryn Krajewski.