ZESPÓŁ + DJ

dwa rodzaje usług muzycznych w jednym!
zespół i dj - dzięki nie musisz już wybierać

EKG MUSIC BAND + DJ

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym klientom, stworzyliśmy oryginalną w branży ofertę współpracy zespołu z profesjonalnym DJ-em. Oferujemy dwa rodzaje usług muzycznych - zespołu grającego muzykę 100% na żywo oraz DJ-a, które uzupełniają się wzajemnie, zarówno pod względem repertuaru, jak i brzmienia.

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej zespołów muzycznych oferujących usługę DJ-ską. Często jednak taka usługa w ich przypadku polega na zwykłym odtwarzaniu plików dźwiękowych z komputera, bez możliwości odpowiedniego poprowadzenia imprezy.

W naszym przypadku tak nie będzie! Nasz doświadczony DJ pracuje na profesjonalnym sprzęcie DJ-skim, który zapewnia wysoką jakość dźwięku, oraz dba o to, aby zapewnić jak najlepszą zabawę poprzez stały kontakt z uczestnikami imprezy.

WSPÓŁPRACA Z DJ-EM

• w trakcie jednej imprezy muzyka na żywo i muzyka mechaniczna
• usługa DJ-a zawiera się w cenie zespołu
• DJ uzupełnia repertuarowo zespół (spełni praktycznie każde muzyczne życzenie)
• na życzenie DJ może również poprowadzić stosowne atrakcje
• opcja z DJ-em możliwa jest tak samo w przypadku standardowego składu zespołu (5 muzyków), jak i składu z sekcją dętą

DOSTOSUJ naszą OFERTĘ!

W zależności od preferencji klienta oraz scenariusza imprezy, jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę współpracy z DJ-em, zarówno pod względem czasu wykonywania muzyki, jak i repertuaru. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoją wizję - stworzymy indywidualną ofertę dla Ciebie!