Zespół z DJ’em na imprezę – Kraków

Połączenie klasyki z nowoczesnością

OFERTA zespół z DJ’em na imprezę stanowi najlepsze rozwiązanie dylematu: ‘zespół czy DJ?’, który często pojawia się przy wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej imprezy. Klient ma do dyspozycji jednocześnie dwa różne rodzaje usług muzyczno-konferansjerskich, które uzupełniają się wzajemnie, stanowiąc atrakcyjną całość. Jeżeli mieszkacie w Krakowie i również zmagacie się z tym odwiecznym dylematem, koniecznie przeanalizujcie dokładnie naszą propozycję zamieszczoną na niniejszej stronie internetowej.

Przemek ‚PEMA!’
DJ, producent muzyczny

Związany z muzyką od wielu lat. Swoją karierę rozpoczynał od mniejszych klubów i imprez okolicznościowych. Od 2007 roku występuje w wielu prestiżowych klubach w całym kraju. W czasie swojej kariery PEMA! miał przyjemność dzielić konsolę z czołowymi artystami polskiej sceny klubowej i innych gatunków. Jako DJ i prezenter występuje na weselach, imprezach firmowych i eventach od 2012 roku. Dzięki swej charyzmie i  pomysłowości wie jak rozkręcić każdą imprezę.

Impreza taneczna z zespołem i DJ’em

To znany w Krakowie DJ i producent muzyczny, który jest związany z muzyką od wielu lat. Swoją karierę rozpoczynał od mniejszych klubów i imprez okolicznościowych. Od 2007 roku występuje w wielu prestiżowych klubach w całym kraju. W czasie swojej kariery PEMA! miał przyjemność dzielić konsolę z czołowymi artystami polskiej sceny klubowej i innych gatunków. Jako DJ i prezenter występuje na weselach, imprezach firmowych i eventach od 2012 roku. Dzięki swej charyzmie i pomysłowości wie jak rozkręcić każdą imprezę. Udowadnia, że zespół z dj na imprezę to doskonałe rozwiązanie, które na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań.

KLIENT MA MOŻLIWOŚĆ WYBORU DOWOLNEGO PAKIETU USŁUG SPOŚRÓD DWÓCH PROPONOWANYCH:

• zespół (standardowy skład lub poszerzony o sekcję dętą) wykonuje muzykę od czasu rozpoczęcia imprezy do uzgodnionej z Klientem godziny; po tym czasie aż do zakończenia imprezy, muzyka serwowana jest przez DJ-a.
• zespół (standardowy skład lub poszerzony o sekcję dętą) wykonuje muzykę od czasu rozpoczęcia imprezy do uzgodnionej z Klientem godziny; po tym czasie aż do zakończenia imprezy, muzyka serwowana jest przez DJ-a.

Zespół pracuje naprzemiennie z DJ-em: 30 minutowe sety taneczne wykonywane przez zespół i 30 minutowe sety wykonywane przez DJ-a (bez przerw pomiędzy).

KLIENT MA MOŻLIWOŚĆ WYBORU DOWOLNEGO PAKIETU USŁUG SPOŚRÓD DWÓCH PROPONOWANYCH:

• zespół (standardowy skład lub poszerzony o sekcję dętą) wykonuje muzykę od czasu rozpoczęcia imprezy do godziny 2:00; od godziny 2:00 do godziny 5:00 muzyka serwowana jest przez DJ-a.
• zespół (standardowy skład lub poszerzony o sekcję dętą) wykonuje muzykę naprzemiennie z DJ-em od czasu rozpoczęcia imprezy do godziny 2:00; od godziny 2:00 do godziny 5:00 muzyka serwowana jest wyłącznie przez DJ-a.

Zespół pracuje naprzemiennie z DJ-em: 40 minutowe sety taneczne wykonywane przez zespół i 20 minutowe sety wykonywane przez DJ-a (bez przerw pomiędzy).